ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

1.6.2023 se naše Vančurovka na chvilku proměnila v domov důchodců.
Žákovský parlament si totiž pro své spolužáky připravil další z takzvaných dnů naruby.
Žáci měli za úkol vypůjčit si od svých dědů, či pradědů, babiček či prababiček jejich typický důchodcovský úbor a použít jakékoli rekvizity, aby se z nich na chvilku stali též důchodci.

Pedagogové zase na oplátku měli vyměnit své běžné oblečení za oděvy vnuček a vnuků.
Celý den se nakonec díky zapojení mnoha žáků i pedagogů nesl ve znamení legrace a jako vždy zpestřila celé dění ve škole diskotéka, která již tradičně probíhala celou velkou přestávku v tělocvičně.
Touto akcí žákovský parlament pomyslně ukončil své aktivity ve školním roce 2022/2023 a již se těší na to, co vše vymyslí a nachystá pro své spolužáky v roce příštím.
Tak se těšte spolu s námi

Za ŽP Hvězdy koordinátor Iveta Holušková