O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Ocenění našich žáků

Ocenění našich žákůDne 20. května přijely dvě milé dámy z Nadačního fondu Impuls ocenit naše žáky. Nadační fond Impuls je nezisková organizace podporující pacienty s roztroušenou sklerózou. Jedním z projektů, který organizuje, je výtvarná soutěž s názvem Rozsviťme Česko. Té jsme se s našimi žáky zúčastnili. Nakreslili jsme spoustu krásných slunečnic, a nakonec se Marušce z IX. A podařilo získat cenu poroty. Ostatní žáci z 6. A se umístili rovněž na krásných místech.

Závěrem děkujeme za předané informace o roztroušené skleróze, za hry a aktivity i za předaná ocenění. Budeme se těšit příště.

Mgr. Adéla Kučová

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.