O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Noc ve škole

Noc ve školeCelý školní rok jsme se těšili, až přijde ten den „D“, kdy budeme všichni osmáci spát ve škole. Vybavili jsme se potřebným arzenálem na spaní, který skýtal spacák, karimatku a polštářek. Samozřejmě nesměly chybět ani zásoby jídla , pití a dobrůtek. Sešli jsme se v podvečer ve škole, ubytovali se a než dorazili poslední, zahráli jsme si v tělocvičně míčové hry. Pak jsme vyrazili připravit ohniště na opékání večeře – každý, co má rád.

Večer nás čekala stezka odvahy noční školou ponořené do tmy. „Posilněni“ strašidelným filmem jsme se ve dvojicích vydali na průzkum, jehož cílem bylo přinést z 2. patra balónek. V přízemí se ze tmy na nás vyřítil černý předmět na kolečkách, cosi na nás spadlo a strašidelné zvuky nás hnali do 1. patra. Tam za řevu motorové pily vyběhl muž v kápi. Propustkou do 2. patra byl kostlivec. Pokud dvojice překonala vlkodava, mohla se s balónkem vrátit zpět do tělocvičny a předat svoji trofej. Za doprovodu prapodivných zvuků z leknutí zvládli stezku všichni a balónky donesli.

Po večerní hygieně jsme zalezli do spacáků a povídali si o svých dojmech. Na dobrou noc jsme si pustili večerníček a pak už jsme šli spát. Ráno po snídani jsme spokojeni a plni nových zážitků zasedli do lavic a začal další školní den.
Zapsala: Martina Šárová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.