O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Výstava středních škol

Výstava středních školRok se s rokem sešel, ze sedmáků jsou osmáci a z osmáků deváťáci. Blíží se čas, kdy se budou muset rozhodnout, kterou životní cestou se vydají, které povolání budou chtít vykonávat, jakou střední školu vystudují. Zatímco někteří mají už jasno, jiní ještě tápou a přesná představa je v nedohlednu. Zejména pro ně byla úžasnou příležitostí, jak získat směr, Výstava středních škol Karlovarského kraje spojená se dnem otevřených dveří na Integrované střední škole technické a ekonomické v Sokolově.

Výstava nabízela vhled do všech oborů ISŠTE (obráběč kovů, automechanik, svářeč, nástrojař, ekonomika a podnikání…). Ostatní školy prezentovali své obory ve třídách nebo u stánků. Učitelé i žáci všech škol ochotně odpovídali na dotazy a sdíleli své zkušenosti. Naši žáci 8. a 9. ročníků bedlivě poslouchali a z oborů, které je zaujaly nejvíce, si odnesly letáky. Z celé akce byli nadšené nejen děti, ale i dohlížející učitelé a asistenti nadšeně procházeli školou, hltali všechny informace a žasli nad zmodernizovaným interiérem. Velké poděkování patří všem prezentujícím pedagogům, žákům školy, kteří nás provázeli a zejména panu řediteli Mgr. Janusovi, který celou akci zorganizoval a zajistil nám dopravu zdarma. I Autodoprava Liška zaslouží velkou pochvalu za krásné autobusy, dodržení jízdního řádu a spolehlivé ochotné pány řidiče. Již nyní se těšíme na další ročník!
Mgr. Lenka Oulovská
Kariérová poradkyně

Copyright © 2013. All Rights Reserved.