O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Zpráva Žákovského parlamentu za měsíc září 2019

Zpráva Žákovského parlamentu za měsíc září 2019Ahoj všichni, máme tady nový školní rok a s ním se nám opět rozjíždí Žákovský parlament.

V průběhu tohoto měsíce jsme se teprve rozkoukávali.
Ve třídách byli vybráni zástupci, kteří budou do ŽP docházet a zatím to vypadá, že se ti zvolení svých funkcí zhostili s radostí a s chutí pracovat.

Pravidelné schůzky budou probíhat vždy v pátek od 14,00 hodin na naší školní půdičce, která se z části stala naším útočištěm a chceme vám říct, že pokud budete mít chuť, přijďte se na nás kdykoli podívat.
Věříme, že se námi naplánované akce a společné školní události nadcházejícího roku budou všem líbit, a že nezklameme důvěru, kterou jste v nás vložili.
U vchodu do školní budovy, naproti šatnám I. stupně visí již nyní nástěnka Žákovského parlamentu, kde nejen „parlamenťáci“, ale i vy ostatní můžete sledovat, co se u nás aktuálně děje a co se v nejbližší době chystá.
K této první nástěnce přibyde ještě druhá, kde bude mimo jiné schránka na vzkazy.
Do té budete moci v průběhu roku vkládat své pochvaly, připomínky a požadavky, kterými se následně budeme na zasedání ŽP zabývat.
Prvním naším počinem prozatím byla anketa s domečky, díky kterým jsme ve třídách zjišťovali, co byste si přáli změnit a na čem bychom v průběhu roku mohli pracovat.
Také v současné době zjišťujeme, jaké zvířátko by jste si přáli, abychom jako škola vzali v místní Minizoo do „Adopce na dálku“.
Do vydání příštího školního časopisu už budeme mít vše vyhodnocené, proběhne též první schůzka s paní ředitelkou, a proto vás již budeme moci seznámit s tím, jak to dopadlo.
Naším hlavním úkolem pro tento rok je, abychom si my žáci společně začali uvědomovat, že tato škola, je NAŠE ŠKOLA a že jak se k ní a v ní budeme chovat a co uděláme společně proto, aby nám tady bylo fajn, je jen na nás.
Pojďme spojit ruce a propojit srdce. Jsme přece jeden TÝM!

Za Žákovský parlament koordinátor Iveta Holušková

Copyright © 2013. All Rights Reserved.