Práce žákovského parlamentu březen - květen 2019

Práce žákovského parlamentu březen - květen 2019Čas letí jako bláznivý a nám se pomalu blíží konec školního roku. Nastal čas vás naposledy informovat o tom, co se za poslední týdny událo v žákovském parlamentu.
Máme za sebou další dvě disciplíny školní olympiády. Jednou z nich byla Sněhulákiáda, u které nám zima svým nedostatkem sněhu udělala lehce čáru přes rozpočet. Jediná třída, která nakonec úkol splnila, byla S5 a připsala si tím na své konto krásných 50 bodů.
Jak dopadly výsledky štafetového běhu se brzy dovíte na nástěnce žákovského parlamentu v přízemí školy.

Také sběr papíru se nám pomalu chýlí ke konci. Na začátku června se vše, co jste nasbírali a přinesli odveze a peníze, které za sběr obdržíme, budou věnovány na nákup cen za školní olympiádu.
No a co nás čeká v měsíci červnu?
V rámci zájmového dne si pro vás parlamenťáci připravili malou stopovačku, která vás dovede na jedno ze stanovišť, na kterém budete plnit připravené úkoly. Jak moc se jim při společných přípravách zahřívaly mozkové závity můžete vidět na přiložených fotografiích.
Na úplném závěru školního roku proběhne v tělocvičně 3. ročník soutěže „Vančurovka má talent“. Přihlášení účastníci již nějaký čas pilně trénují a vylepšují své výkony a my se spolu s naší porotou těšíme, že se tato akce bude líbit nejen těm, kteří vystoupí, ale hlavně vám divákům.

Chtěla bych vám touto cestou spolu se zástupci žákovského parlamentu popřát hezký zbytek školního roku 2018/2019.
Již nyní spřádáme aktivity a plány pro rok nastávající.
Pokud vás naše práce zaujala, budeme rádi, když se přihlásíte do parlamenťáckých řad a pomůžete nám dělat tu naší malou „Vančurovku“ lepším místem pro život.

Pro Vančurovka News zpravodajec Iveta Holušková