Žákovský parlament Kapky 2017/2018

Žákovský parlament Kapky pracuje ve školním roce 2017/2018 pod vedením Mgr. Renaty Ikriové. Parlament je složen ze 6 žáků druhého stupně a 2 žáků prvního stupně. Svou aktivní činnost parlament zahájil koncem září, kdy se členové parlamentu aktivně zapojili do příprav zájmového dne.
V měsíci říjnu jsme společně vypracovali plán práce a snažili se ve třídách navrhnout témata školních projektů. V říjnu jsme se také zapojili do příprav barevného setkání.

V listopadu jsme chtěli rozjet školní projekt Umíme se pozdravit, ale bohužel se nám to nepodařilo, proto jsme realizaci tohoto projektu prozatím odložili. Tento měsíc pro nás celkově nebyl úspěšný, neboť parlamenťáci nezvládli dostatečně vyhecovat své spolužáky do další celoškolní akce Peníze do škol (sběr starého papíru).
V prosinci jsme se zapojili do příprav barevného setkání.
Renata Ikriová