Žákovský parlament

Co dělali parlamenťáci v prosinci?

Pilně nacvičovali svá vystoupení na „Vančurovka má talent“. Máme 21 přihlášených žáků. Druhý ročník proběhne ve čtvrtek 1.února v tělocvičně školy. Tentokrát zasednou v porotě zástupci všech tříd, kde budou žáci soutěžit. Představení odehrajeme v době vyučování a pozveme na něj spolužáky, učitele, asistenty pedagogů a vedení školy. Ceny pro vítěze sponzoruje AP Iveta Holušková. Sladké odměny připraví škola.
Posbírali jsme od spolužáků plyšáky. Věnovali jsme je psímu útulku v Klášterci nad Ohří. Máme radost, že si pejsci budou mít s čím hrát. Dostali od nás na Vánoce dárky.

Číst dál: Co dělali parlamenťáci v prosinci?

Co dělali parlamenťáci v listopadu?

Co dělali parlamenťáci v listopadu?Umístili se na krásném 3.místě ve 2.ročníku Kaštanobraní vyhlášeném Vojenskými lesy Karlovy Vary. Posbírali jsme 128 kg kaštanů, a to je moc pěkný výsledek v roce, kdy bylo kaštanů málo. Pochvalu za trpělivé sbírání dostala Adriana Prokešová z 1.A. S kaštany tam pomáhala celá rodina. Poděkování patří:

Číst dál: Co dělali parlamenťáci v listopadu?