EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Žákovský parlament

Co dělali parlamenťáci v lednu?

Co dělali parlamenťáci v lednu?Oblékli si trička. Podívejte se, jak nám to sluší. Škoda jen, že aktivních parlamenťáků je stále málo.

Odměnili spolužáky za přehlídku čtenářských sešitů. Zúčastnilo se jí sedm žáků. O nejlepším čtenářském sešitě hlasovalo 27 žáků z VI. až VIII.A, bohužel někteří spolužáci nám naše snahy kazí. Museli jsme vyhodit pro neplatnost 3 hlasy. Shodný počet bodů 9 získaly svorně Michaela Bouzová z VIII.A a Tatiana Hryščuková ze VII.A. Za měsíc přehlídku zopakujeme a zapojíme i mladší žáky.

Číst dál: Co dělali parlamenťáci v lednu?

Co dělali parlamenťáci v prosinci?

Pilně nacvičovali svá vystoupení na „Vančurovka má talent“. Máme 21 přihlášených žáků. Druhý ročník proběhne ve čtvrtek 1.února v tělocvičně školy. Tentokrát zasednou v porotě zástupci všech tříd, kde budou žáci soutěžit. Představení odehrajeme v době vyučování a pozveme na něj spolužáky, učitele, asistenty pedagogů a vedení školy. Ceny pro vítěze sponzoruje AP Iveta Holušková. Sladké odměny připraví škola.
Posbírali jsme od spolužáků plyšáky. Věnovali jsme je psímu útulku v Klášterci nad Ohří. Máme radost, že si pejsci budou mít s čím hrát. Dostali od nás na Vánoce dárky.

Číst dál: Co dělali parlamenťáci v prosinci?

Co dělali parlamenťáci v listopadu?

Co dělali parlamenťáci v listopadu?Umístili se na krásném 3.místě ve 2.ročníku Kaštanobraní vyhlášeném Vojenskými lesy Karlovy Vary. Posbírali jsme 128 kg kaštanů, a to je moc pěkný výsledek v roce, kdy bylo kaštanů málo. Pochvalu za trpělivé sbírání dostala Adriana Prokešová z 1.A. S kaštany tam pomáhala celá rodina. Poděkování patří:

Číst dál: Co dělali parlamenťáci v listopadu?

Copyright © 2013. All Rights Reserved.