EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílkaI na naší škole se jako každoročně objevili v úterý ráno čerti, Mikuláš a anděl. Bylo z toho pozdvižení na celé dopoledne, tekly i slzičky, ale smíchu bylo mnohem víc. Čerti vyváděli, rámusili, tahali žáky z lavic, strkali do pytlů, prostě hlučeli po celé škole. No estráda! Naštěstí anděl i Mikuláš vždy zasáhli, kde bylo potřeba, aby se malé děti nebály, zazpívaly písničku a mohly dostat i dárky. Ty samozřejmě dostali nakonec i ti největší zlobivci.

A po několika hodinách veselého a bujarého dopoledne, focení se společně s touto úžasnou návštěvou, nastal pozvolný klid a všichni spokojeně ve třídách odpočívali a vyprávěli si. Rolí čertů se bravurně zhostili Tomáš Dědek a Evička Stacho, skvěle sekundoval i mírný Mikuláš v podání Lenky Maslikieviczové a krásný anděl ztvárněný Ivetkou Holuškovou. Všem našim kolegům děkujeme za překrásný zážitek!

Alena Linhartová, ZŠ a SŠ Vančurova, K. Vary

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.