EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Zážitky z listopadu v PT B

Zážitky z listopadu v PT BMěsíc listopad v naší třídě byl opět pestrý. Zažili jsme pěkné chvíle a dozvěděli spoustu nového. Navštívili jsme městskou knihovnu, kde jsme si s paní knihovnicí Liduškou Křivancovou přečetli pohádku, zazpívali písničku a prohlédli pěkné dětské knihy. Shlédli jsme nově otevřené muzeum v našem městě, kde se nám moc líbilo, bylo to zajímavé a velmi poutavé.

Dozvěděli jsme se něco o přírodě a nerostném bohatství v našem kraji. Byli jsme se podívat za zvířátky v MiniZOO, donesli jsme jim dobroty a krmivo. Pan Kocek nám vyprávěl o rybičkách, hadech, viděli jsme svléknutou hadí i pavoučí kůži, kdo chtěl mohl si na ně sáhnout. Pohladili jsme si činčilu a pozorovali opičku a další zvířátka i na zahradě. Navštívili jsme také knihovnu ve Staré Roli, kde jsme si povídali o sv. Martinovi, hráli si a prohlíželi dětské knihy. Na konci měsíce jsme si rozdali pochvalné listy i s malým dárečkem a zavítali ještě jednou do knihovny, tentokrát do krajské knihovny. Čekalo nás povídání „O pejskovi a kočičce“ spojené s plněním úkolů, hádankami a kreslením. Také se nám tam moc líbilo. 

Než přijel autobus, tak jsme si stačili prohlédnout výstavu výrobků ze soutěže „Hrajeme si s odpady“, které jsme se také zúčastnili. Připravujeme se na besídku pro rodiče, nacvičujeme písně, básně i tanečky a vyrábíme vánoční výzdobu. Už se všichni těšíme na měsíc prosinec a s ním spojené vánoční svátky.

 

Zapsala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.