EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Pomáháme našim žákům

Pomáháme našim žákůmNaše škola se pravidelně věnuje žákům, kteří potřebují z různých důvodů pomoci při vzdělávání. V ranních a odpoledních hodinách učitelé poskytují doučování z matematiky, českého jazyka, anglického jazyka, popř. dle potřeby i v jiných výukových předmětech. Rovněž poskytujeme bezplatné poradenské a konzultační služby žákům a jejich rodičům.

Snažíme se jim pomáhat při zvládání nejen vzdělávacích, ale i výchovných a vztahových obtíží. Poradenské služby /pro žáky, rodiče a pedagogy/ na naší škole zajišťuje stabilní tým odborných pedagogů: ředitelka školy Martina Kheilová, zástupkyně školy Džamila Kaasová, výchovná poradkyně a metodička prevence Nikol Dědková, školní speciální pedagog a logoped Alena Linhartová. Doučování se ujaly speciální pedagogové Andrea Zmijová, Anička Hnátková, Světlana Klečková, asistentky pedagoga Martina Habermanová, Iveta Holušková a Jiřina Nehasilová. Žákům se věnujeme individuálně i ve skupinách vzhledem k jejich potřebám a zdravotních postižení, s přihlédnutím i na jejich sociokulturní prostředí. Jsme rádi, že mají o naši podporu zájem a nabízené služby využívají. (Alena Linhartová)

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.