Pomáháme našim žákům

Pomáháme našim žákůmNaše škola se pravidelně věnuje žákům, kteří potřebují z různých důvodů pomoci při vzdělávání. V ranních a odpoledních hodinách učitelé poskytují doučování z matematiky, českého jazyka, anglického jazyka, popř. dle potřeby i v jiných výukových předmětech. Rovněž poskytujeme bezplatné poradenské a konzultační služby žákům a jejich rodičům.

Snažíme se jim pomáhat při zvládání nejen vzdělávacích, ale i výchovných a vztahových obtíží. Poradenské služby /pro žáky, rodiče a pedagogy/ na naší škole zajišťuje stabilní tým odborných pedagogů: ředitelka školy Martina Kheilová, zástupkyně školy Džamila Kaasová, výchovná poradkyně a metodička prevence Nikol Dědková, školní speciální pedagog a logoped Alena Linhartová. Doučování se ujaly speciální pedagogové Andrea Zmijová, Anička Hnátková, Světlana Klečková, asistentky pedagoga Martina Habermanová, Iveta Holušková a Jiřina Nehasilová. Žákům se věnujeme individuálně i ve skupinách vzhledem k jejich potřebám a zdravotních postižení, s přihlédnutím i na jejich sociokulturní prostředí. Jsme rádi, že mají o naši podporu zájem a nabízené služby využívají. (Alena Linhartová)