I učitelé mají své dny

I učitelé mají své dnyJelikož víme, že ve zdravém těle zdravý duch, rozhodli jsme se, že budeme pravidelně chodit do přírody, relaxovat a utužovat svá těla. Učíme to celá léta naše žáky, proto je důležité jít příkladem. A tak jednou za 14 dní vyrážíme na turistiku za krásami naší vlasti. Předminulý týden jsme se vydali do Perninku a odtud pokračovali k hotelu U Červené lišky nedaleko Potůček. Byl to obdivuhodný den, večer strávený s úžasným programem a personálem.

V ranních hodinách jsme opět pokračovali pěší túrou domů. Tuto sobotu jsme šly s kolegyněmi obdivovat krásy okolí Horního Slavkova, došli jsme na Šibeniční vrch a dále pokračovali do Doubí. Počasí bylo nádherné, příroda rovněž. Díky za bezva nápad i nádhernou atmosféru. (A. Linhartová ZŠ a SŠ Karlovy Vary)

Alena Linhartová