EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

I učitelé mají své dny

I učitelé mají své dnyJelikož víme, že ve zdravém těle zdravý duch, rozhodli jsme se, že budeme pravidelně chodit do přírody, relaxovat a utužovat svá těla. Učíme to celá léta naše žáky, proto je důležité jít příkladem. A tak jednou za 14 dní vyrážíme na turistiku za krásami naší vlasti. Předminulý týden jsme se vydali do Perninku a odtud pokračovali k hotelu U Červené lišky nedaleko Potůček. Byl to obdivuhodný den, večer strávený s úžasným programem a personálem.

V ranních hodinách jsme opět pokračovali pěší túrou domů. Tuto sobotu jsme šly s kolegyněmi obdivovat krásy okolí Horního Slavkova, došli jsme na Šibeniční vrch a dále pokračovali do Doubí. Počasí bylo nádherné, příroda rovněž. Díky za bezva nápad i nádhernou atmosféru. (A. Linhartová ZŠ a SŠ Karlovy Vary)

--
Alena Linhartová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.