EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Tourfilm Karlovy Vary

Tourfilm Karlovy Vary6. 10. 2017 se třídy V. A a VI. A vypravily do centra města, aby se zúčastnili jednoho z nejstarších filmových festivalů s cestovatelskou tematikou na světě Tourfilmu. Už od roku 1967 tento festival uvádí a oceňuje dokumentární filmy, které přispívají k rozvoji cestovního ruchu. My jsme byli tentokrát u toho. Moderátor a polárník Petr Horký nás uvedl do tématu a budoucím cestovatelům poradil, jak dosáhnout svých cestovatelských snů.

Dozvěděli jsme se také něco o nejznámějších českých cestovatelích Zikmundovi a Hanzelkovi. Druhou polovinu programu se nám věnoval cestovatel a dobrodruh Rudolf Švaříček. Ten nám vyprávěl o svých cestách po Indonésii, Nové Guiney a Himalájích. Vše doprovázel krásnými fotografiemi. Během přednášky mohli účastníci Tourfilmu soutěžit o drobné ceny. Ani naši žáci nepřišli zkrátka  a kromě dárků byli oceněni také pochvalou.
Lenka Oulovská,tř. uč. VI. A

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.