EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Velké putování velryby Varyby

Velké putování velryby VarybyIV. A spolu s V. A se vydala opět po roce na „Velké putování velryby Varyby“, která nesla pro tento rok název „Tentokrát nahoru na horu“.
Sice jsme zdatní turisté, ale jen přece nás tlačil čas, a proto jsme si cestu rozdělili na dvě části. Tentokráte nás trasa vedla od kostela sv. Máří Magdalény přes Sluneční hodiny na Tři kříže. Cestou jsme si popovídali o nedostavěné lanovce a altánku Panorama, což jsme i na vlastní oči viděli. Tím skončilo naše první putování.

Druhé putování nás zavedlo od Tří křížů, Ottovu vyhlídku, Goethovu rozhlednu, Vyhlídku opět ke kostelu sv. Máří Magdalény.
Trasa to byla místy náročná, ale moc pěkná. Měli jsme možnost zhlédnout Karlovy Vary trošku z jiných míst a výšin. Někteří viděli toto nádherné panorama poprvé, někteří si dokonce nasbírali trochu hub na polévku či smaženici. Samozřejmě jsme cestou na jednotlivých zastávkách plnili úkoly a až budeme mít vyplněné kartičky, čeká nás malá odměna.
Moc děkujeme paní Štěpánce Šťastné, která toto putování připravuje a zajišťuje již léta a my se moc těšíme na další putování, které nás zavede…? Necháme se rádi překvapit.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.