Prvňákům začala škola

Prvňákům začala školaPrvní školní den měli prvňáci slavnostní přivítání. Společně se školáky byli ve třídě i rodiče. Všechny přišla pozdravit i paní ředitelka s paní zástupkyní. Nakonec slavnostního dne jsme se vyfotili, abychom měli vzpomínku. Další dny jsme se seznamovali s novými kamarády i budovou školy. Paní ředitelka nás pozvala do ředitelny a vyprávěla nám o své práci. A potom už začalo učení. Našli jsme si ale i čas na pěkné výlety a exkurzi na ekofarmu v Chebu.

Tam jsme z bylinek vařili čaj a vyrobili si mastičku. Prohlédli jsme si, jak se byliny pěstují, a vyfotili jsme se u dýní a se zvířátky. Na výletě jsme byli s Putováním velryby Varyby u Vřídelní kolonády a podle pokynů plnili úkoly. Protože se nám zdálo, že není takové teplé září, jaké bychom si představovali, vypravili jsme se do tropického tepla do Motýlího domu. To byl hezký výlet. Jeli jsme lanovkami, rozhlédli se po Karlových Varech z rozhledny Diana a obdivovali jsme krásné barevné motýli.
Zapsala: třídní učitelka Hana Matějíčková