EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Školní nocování

Školní nocováníV noci ze středy 19. 9. 2017 na čtvrtek 20. 9. 2017 se v naší škole děly nevídané věci. Několik odvážlivců a nadšenců ze VI. A se rozhodlo v rámci aklimatizace a stmelování kolektivu přenocovat ve škole. Nejdříve jsme se ubytovali v hotelu School Apartment ****. Po zabydlení jsme si uvařili slavnostní večeři (podle receptu vrchní kuchařky a paní asistentky Jitky Štumpové) a nezapomněli jsme ani na slavnostní přípitek („šampaňské“ ). Poté jsme hráli různé hry a karty. Na odvážlivce později čekala stezka odvahy.

Všichni se odvážně vydali na strašidelnou cestu a byli stateční. Moc jsme se nasmáli, Vřískotka (a paní učitelka Lenka Oulovská) nejvíce vyděsila paní učitelku Nikol Dědkovou. Po filmu (pohádce na dobrou noc) jsme zalehli do pelíšků. Ráno nás u snídaně čekaly švédské stoly. Tímto děkujeme maminkám, babičkám, tatínkům i dědečkům za koláče, vánočky a jiné dobroty. Druhý den jsme byli trochu unavení, máme však spoustu hezkých vzpomínek.

Dominik Sviták v hodině českého jazyka s pomocí paní asistentky Jitky Štumpové napsal:
Po večeři, když se všude setmělo a naše opuštěná škola začala být stále tišší a tmavší, nám byl naplánován bobřík odvahy. Připravili jsme si svítící tyčinky, ze kterých byla vytvořena naše stezka odvahy. Každý měl jít sám L. Nebylo to jednoduché, všude tma, ticho a naše třída s tmavými rohy naháněla hrůzu. Hlavně! Uprostřed třídy sedělo cosi s býlími vlasy, ani velké, ani malé, zády ke mně. No, ale vůbec se mi to nelíbilo a neměl jsem ani nejmenší chuť to obejít a podívat se tomu do tváře. Nakonec jsme to zvládli všichni a strašidlo, které jsme pojmenovali „ Vřískotka“, jsme s radostí přivítali mezi nás. Bylo to super a příště si to určitě zopakujeme.

Lenka Oulovská,tř. uč. VI. A

Copyright © 2013. All Rights Reserved.