EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Konec školního roku 2016/2017 v PTB

Konec školního roku 2016/2017 v PTBNa závěr školního roku se děti v přípravné třídě PTB dlouho připravovaly a moc těšily. Nacvičily pro rodiče závěrečnou besídku, kterou předvedly i seniorům v Domově důchodců ve Staré Roli. Na školní zahradě proběhlo pasování předškoláčků na školáky i za přítomnosti rodičů. Při pracovních a výtvarných činnostech děti vyráběly, stříhaly, kreslily a lepily krásné obrázky, které zdobily prostory v naší škole.

Dále se zúčastnily atletické olympiády MŠ, pořádané na sportovním hřišti ZŠ v Karlových Varech, Krušnohorská 11. Uskutečnili jsme výlety a to do Lokte, Mariánských Lázní a rezervace Kladská. Navštívili jsme letiště v Karlových Varech, kde se nám moc líbilo. Také jsme byli na exkurzi v krejčovství ve Staré Roli. Chodili jsme na pěkné vycházky do přírody, lupou jsme pozorovali živou a neživou přírodu, zanesli jsme poslední usušené pečivo zvířátkům do MiniZOO a hráli jsme si na školní zahradě. Poslední den tohoto školního roku děti dostanou závěrečné hodnocení své práce a na památku na tento školní rok strávený v přípravné třídě PT B v ZŠ Vančurova 83 fotoknihu.
Děkujeme všem rodičům za velmi pěknou spolupráci, pomoc a výborné občerstvení, které zdobilo naše besídky a pasování.
Zapsala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.