Konec školního roku 2016/2017 v PTB

Konec školního roku 2016/2017 v PTBNa závěr školního roku se děti v přípravné třídě PTB dlouho připravovaly a moc těšily. Nacvičily pro rodiče závěrečnou besídku, kterou předvedly i seniorům v Domově důchodců ve Staré Roli. Na školní zahradě proběhlo pasování předškoláčků na školáky i za přítomnosti rodičů. Při pracovních a výtvarných činnostech děti vyráběly, stříhaly, kreslily a lepily krásné obrázky, které zdobily prostory v naší škole.

Dále se zúčastnily atletické olympiády MŠ, pořádané na sportovním hřišti ZŠ v Karlových Varech, Krušnohorská 11. Uskutečnili jsme výlety a to do Lokte, Mariánských Lázní a rezervace Kladská. Navštívili jsme letiště v Karlových Varech, kde se nám moc líbilo. Také jsme byli na exkurzi v krejčovství ve Staré Roli. Chodili jsme na pěkné vycházky do přírody, lupou jsme pozorovali živou a neživou přírodu, zanesli jsme poslední usušené pečivo zvířátkům do MiniZOO a hráli jsme si na školní zahradě. Poslední den tohoto školního roku děti dostanou závěrečné hodnocení své práce a na památku na tento školní rok strávený v přípravné třídě PT B v ZŠ Vančurova 83 fotoknihu.
Děkujeme všem rodičům za velmi pěknou spolupráci, pomoc a výborné občerstvení, které zdobilo naše besídky a pasování.
Zapsala: Hana Hronová