Šikovné ručičky

Šikovné ručičkyV letošním roce proběhl na naší škole kroužek ,,Šikovné ručičky“. Děti se věnovaly keramice jako v předešlém roce, ale přidaly jsme ještě mnoho jiných činností. Proto jsme si změnily i náš název na šikovné ručičky. Naučily jsme se šít na šicím stroji, přišívat knoflíky, pokoušely jsme se plést z vlny, výtvarně tvořit s podzimem, ozdobit si vánoční stůl, přivítat jaro, připravit přáníčko pro maminku a mnoho jiných témat.

Děti se moc snažily a jejich výtvory rodiče příjemně překvapily. Rozvíjeli jsme svou fantazii a zručnost. Všechny moc chválím za snahu a trpělivost. Ve třídě vždy vládla dobrá nálada a pomáhaly jsme si navzájem. Na závěr roku jsme se všichni společně rozloučily malou oslavou. V příštím roce se pokusíme nasbírat si přírodní materiál a pracovat s recyklovatelným odpadem. I použitá plastová lahev může ještě potěšit a přispějeme tím k ochraně přírody. Těšíme se na pokračování v příštím roce.
Za celý tým šikulů napsal Daniela Bouzová.