EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Šikovné ručičky

Šikovné ručičkyV letošním roce proběhl na naší škole kroužek ,,Šikovné ručičky“. Děti se věnovaly keramice jako v předešlém roce, ale přidaly jsme ještě mnoho jiných činností. Proto jsme si změnily i náš název na šikovné ručičky. Naučily jsme se šít na šicím stroji, přišívat knoflíky, pokoušely jsme se plést z vlny, výtvarně tvořit s podzimem, ozdobit si vánoční stůl, přivítat jaro, připravit přáníčko pro maminku a mnoho jiných témat.

Děti se moc snažily a jejich výtvory rodiče příjemně překvapily. Rozvíjeli jsme svou fantazii a zručnost. Všechny moc chválím za snahu a trpělivost. Ve třídě vždy vládla dobrá nálada a pomáhaly jsme si navzájem. Na závěr roku jsme se všichni společně rozloučily malou oslavou. V příštím roce se pokusíme nasbírat si přírodní materiál a pracovat s recyklovatelným odpadem. I použitá plastová lahev může ještě potěšit a přispějeme tím k ochraně přírody. Těšíme se na pokračování v příštím roce.
Za celý tým šikulů napsal Daniela Bouzová.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.