PrŠ a VI. A v pražské ZOO

PrŠ a VI. A v pražské ZOODne 17. 5. 2017 odjela PrŠ a VI. A na celodenní výlet do Prahy. Naše první cesta vedla do ZOO, kde jsme strávili většinu času. Navštívili jsme různé pavilóny se zvířaty. Byli jsme rozděleni do několika skupin dle zdravotního stavu žáků a zájmů. Jedna ze skupin se vezla i ve vláčku, který v pražské ZOO jezdí. Žákům se nejvíce líbila divoká zvířata jako lvi, tygři, sloni, žirafy atd. Počasí nám taky přálo.

Žáci byli dobře naladěni, spokojeni a plni dojmů a zážitků. Někteří žáci navštívili i botanickou zahradu, ve které se jim nejvíce líbila Japonská zahrada. Botanická zahrada je místem relaxace, krásného výhledu na Prahu a plná nádherných květin a keřů. Byl to koncem školního roku úžasný a vydařený výlet, který se nám všem moc líbil.
Vypracovala: PaedDr. M. Vernarčíková