O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Vycházka na Bílou skálu

Vycházka na Bílou skáluS dětmi z přípravné třídy jsme se 5. května vypravili poznávat okolí naší školy. Děti přišly do školy s nadšením a s batůžky plnými svačinami. Počasí nám přálo, slunce svítilo a dobrá viditelnost slibovala krásnou podívanou na Starou Roli. Po cestě jsme pozorovali koně, brouky, slepýše a poslouchali ptačí zpěv. Děti s úspěchem poznávaly jarní květiny a obdivovaly, jak se příroda zazelenala. Po zdolání kopce přišel údiv. Děti se z Bílé skály rozhlížely po okolí a hledaly cestu, po které jsme přišli.

Nastal čas, kdy děti mohly konečně nahlédnout do svých batůžků, co jim rodiče připravili k svačině. Tuto chvíli mají děti velmi rády a svačit v přírodě byl pro ně výjimečný zážitek. Cestou do školy jsme zpívali a hráli pohybové hry. Dopoledne v přírodě se vydařilo, poznali jsme nové místo a jistě se na Bílou skálu ještě vrátíme.

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.