O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Velikonoční soutěž

Velikonoční soutěžV měsíci dubnu třída S5 reprezentovala naši školu v soutěži s názvem Velikonoční kraslice. Jednalo se o soutěž, jež byla vyhlášena MDDM Ostrov a které jsme se s radostí zúčastnili se svým výrobkem nazvaným Slepice, kohouti, kuřata – vznikají vajíčka strakatá.
Naši žáci téměř samostatně vyrobili toto nádherné dílo a byli za něj po zásluze odměněni nejen krásným diplomem, ale rovněž cenou, jež byla tvořena spoustou dobrot, které si spravedlivě rozdělili. Cenu si třída převzala osobně, především proto, aby si prohlédla i ostatní nádherné výrobky.

Jsme rádi, že jsme mohli naši školu reprezentovat i v jiném městě a pochlubit se tak prací našich žáků.
Za třídu S5 Lucie Rácová

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.