O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Zdobení stromečků

Zdobení stromečkůNastal předvánoční čas, čas adventní. Na toto období se všichni moc těšíme. Nazdobený domov, škola, město. Ke zdobení města, konkrétně lázeňské časti, jsme přispěli i my. Ptáte se kde? V adventním čase jsme oblékli do vánočního šatu jeden ze stromečků na Mlýnské kolonádě. 9. 12. jsme se vypravili, my prvňáčci, do města. Měli jsme štěstí. Svezli jsme se vánočním autobusem, což přispělo i k tak vánoční atmosféře. Dojeli jsme k Imperiálu a odtud jsme sešli do města.

Cestou na kolonádu jsme si prohlédli nazdobené lázeňské domy, zastavili jsme se u Vřídla. Na kolonádě jsme si vybrali jeden stromeček, který jsme si, vlastně pro všechny, nazdobili. Šlo nám to moc hezky. Každý přiložil ručičku k dílu a za chvilku se stromeček rozzářil, jako naše očička. Pak jsme se s ním vyfotili a vydali se zpět do školy. Zastavili jsme se ještě u vánočního stromu u Thermalu. Dopoledne bylo opravdu pěkné a příjemné. Počasí nám také přálo. Bylo sice mrazivo, ale vysvitlo i sluníčko. A podobně zdobili v průběhu adventního času i ostatní žáci a děti naší školy svůj stromeček. Nazdobené stromečky vypadaly vskutku krásně. Doufejme, že se za rok advent opět ponese v duchu tradic. Přejme si proto, ať příští rok 2023 je plný zdraví, pohody a dobré nálady.
Za všechny šikulky z 1. ročníku napsala: D. Pirstitzová.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.