O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Veletrh pracovních příležitostí

Veletrh pracovních příležitostíA jedeme dál. Není čas ztrácet čas. Pořád jsme v jednom kole. Nejenže naši žáci jezdí průběžně k různým zaměstnavatelům na všelijaká místa na workshopy rozličných oborů. Tentokrát se řada firem a organizací sešla na jednom místě, aby se předvedly vycházejícím žákům základních a středních škol a aby je blíže seznámili s profesemi, které lze v Karlovarském kraji vykonávat. Neváhali jsme ani minutu a 3. 11. 2022 jsme se vydali do Hotelu Thermal na Veletrh pracovních příležitostí.

Nestačili jsme se divit, co vše se nám zde nabízelo. U jednotlivých výstavních stánků jsme se setkali s odborníky z praxe, kteří nám ochotně vysvětlili, co která profese obnáší, kterou školu je třeba vystudovat, jaké bychom měli mít předpoklady. Nejvíce se žáci zdržovali u stánků hasičů, vojáků, vězeňské služby, zdravotníků a obsluhy s kávou. Velkou radost jim udělaly také reklamní dárky, které si mohli odnést domů. Ve vedlejším sále probíhaly 30minutové workshopy/přednášky s odborníky. My jsme se zúčastnili dvou přednášek na téma „Jak a kde najít dobrou práci“ a „Úspěšný pracovní pohovor“. Záživným způsobem jsme se naučili, jak se chovat i oblékat při pracovním pohovoru, na co si dát pozor a na co se naopak zaměřit. Máme rovněž dobrou představu o možnostech při hledání zaměstnání. Po návratu do školy všichni ještě živě probírali záživné dopoledne. Už teď se těšíme na další rok!
Mgr. Lenka Oulovská, kariérový poradce

Copyright © 2013. All Rights Reserved.