O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Exkurze - Svatavské strojírny

Exkurze - Svatavské strojírnyV pondělí 14. listopadu se žáci 8. a 9. ročníků zúčastnili exkurze ve Svatavských strojírnách s.r.o. Žáci mohli vidět v praxi povrchové a další úpravy komponentů pro různé účely, např. k použití do automobilů, do nákladních vozů nebo ke stavbě mostů. Bylo možné nahlédnout přímo do dílen, ve kterých je práce do velké míry automatizovaná. Průvodce nám vysvětlil, jakým procesem každý komponent projde, od programování strojů ve výrobě, příjmu materiálu, hrubou úpravu materiálu, následnou povrchovou úpravu (včetně lakování) a také finální kontrolu podle výkresu.

Pro žáky naší školy to byla další příležitost k tomu získat větší rozhled v souvislosti s výběrem střední školy a možného budoucího pracovního zaměření.

Tomáš Jancsovics

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.