O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Výtvarná soutěž Nadačního fondu Impuls

Výtvarná soutěž Nadačního fondu ImpulsJiž po druhé se zúčastnili naši žáci výtvarné soutěže Nadačního fondu Impuls - Rozsviťme ČR. Téma letošního ročníku byl „Svět kolem nás“. Ústředí byla ovšem opět slunečnice jako symbol naděje, jako světlo slunce pro nemocné roztroušenou sklerózou.
Žáci se dle své fantazie pokusili téma co nejlépe ztvárnit a svá výsledná díla poté poslali do soutěže. Pokud je budete chtít podpořit, můžete hlasovat zde: https://nfimpuls.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=488 - číslo 60 – 65.
Děkujeme za podporu.
Mgr. Adéla Kučová

 

 

 

Výtvarná soutěž Nadačního fondu Impuls

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.