Šablony II

Čtvrťáci v druhém pololetí

Čtvrťáci v druhém pololetíDruhé pololetí je již pomalu u konce. Všichni se těšíme na prázdniny, na odpočinek, pozdní vstávání apod. A co jsme vlastně druhé pololetí dělali?
Noví žáci se již pomalu sžili se svými spolužáky. Chodili jsme celé druhé pololetí plavat a na většině žáků bylo znát zlepšení, jistota a již menší strach z vody. Na konci dostanou žáci „Mokré vysvědčení“, na které se těší. Byli jsme také v Krajské knihovně na přednášce o jarních zvycích, ale také o internetové bezpečnosti.

V Becherově vile jsme se účastnili interaktivní výstavy Jiřího Juna, kde si žáci vyzkoušeli rytí suchou jehlou. Dále jsme se účastnili divadelního představení „Babička Drsňačka“, akce „Ukliďme Česko“, dopravní výchovy „Průkaz mladého cyklisty“, který se podařilo získat čtyřem žákům, Zájmového dne, Barevného setkání. Navštívili jsme také Minizoo Stará Role. Čeká nás ještě „Nocování ve škole“ a výlet dle společné domluvy.
Školní rok je tedy pomalu za námi, a kromě pilného učení, získání nových znalostí a vědomostí, jsme prožili i spoustu zajímavých chvil. Rodičům, a hlavně žákům, přejeme s paní asistentkou Helenkou Šlemrovou pěkné prázdniny, mnoho příjemně strávených chvil ať už s rodinou či s kamarády a plno zajímavých zážitků.
Zapsala: Mgr. Anna Hnátková, DiS.