Šablony II

Zapojili jsme se do projektu “Den pro školu”

Zapojili jsme se do projektu “Den pro školu”Dne 13. 6. 2022 jsme u nás ve škole přivítali pana Karla Klatovského, který působí v české pobočce společnosti Microsoft na pozici manažera vzdělávacích programů.
Jeho návštěva se uskutečnila v rámci projektu “Den pro školu”. Hlavním cílem projektu je návštěva člověka z praxe, který vypráví svůj příběh, sdílí zkušenosti a odpovídá na zvídavé dotazy žáků.

U nás ve škole se programu zúčastnily 8. a 9. ročníky. Žáci se v průběhu návštěvy pana Klatovského dozvěděli spoustu zajímavostí, mimo jiné např. jak dlouho již pro společnost Microsoft pracuje, jak vypadá jeho pracoviště, kde se nachází pobočka Microsoftu v České republice a za čím vším vlastně Microsoft stojí.
Návštěva byla pro všechny zúčastněné velmi inspirující a zpětná vazba byla pouze pozitivní.
Z reakcí žáků: “Prezentace se mi velmi líbila, byla zajímavá a dozvěděl jsem se spoustu nového.” “Tato prezentace o Microsoftu byla velmi zajímavá.” “Dnešní přednáška mě bavila. Dozvěděli jsme se, jak využít umělou inteligenci při práci s PowerPointem.”
Foto: denproskolu.cz

Zapojili jsme se do projektu “Den pro školu”