O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Skvělá zpráva od O2 Chytrá škola!

Skvělá zpráva od O2 Chytrá škola!Již před Vánocemi k nám dorazila výborná zpráva od O2 Chytrá škola (projekt Nadace O2). Pouze dvě základní školy z Karlovarského kraje totiž uspěly ve 3. ročníku grantové výzvy O2 Chytrá škola. A právě naše škola je jedním z úspěšných žadatelů! Žádost v rámci této výzvy podalo celkem 252 škol z celé České republiky, podpořeno jich bylo 67 a průměrná výše grantu činí 70.042,- Kč.

Naše škola se v příštím roce může radovat z finanční podpory ve výši téměř 100.000,- Kč určených na vzdělávání v oblasti bezpečí na internetu a zavádění nových technologií do výuky. Žáci i pedagogové se již nyní těší na naplánované akce, např. interaktivní workshop "Mediální bludiště".
Kromě finanční podpory pravidelně využíváme v hodinách informatiky obsahově a metodicky kvalitně propracované materiály z portálu www.o2chytraskola.cz. Pro naše žáky nejsou také díky tomuto zdroji pojmy jako "hoax", "phishing" nebo "kyberšikana" pouze cizí slova, ale vnímáme je jako reálné hrozby v on-line prostředí, jimž dokážeme čelit.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.