Šablony II

Úspěchy našich žáků

Úspěchy našich žákůŽáci 6.A a 8.A se zúčastnili výtvarné soutěže Krajské knihovny Karlovy Vary nazvané Vybuduj si svůj depozitář. Úkolem žáků bylo jakoukoliv výtvarnou technikou ztvárnit nový depozitář knihovny a zároveň správně zodpovědět na 10 otázek umístěných přímo na objektu nově otevřeného depozitního skladu a v prostorách knihovny. Výsledné práce byly skvělé a získaly hodnotná ocenění – obě třídy se umístily se svými výtvory na 3. místě a získaly navíc také ocenění poroty.

Video z předávání cen je možné shlédnout na FB knihovny nebo rovnou zde: https://www.facebook.com/krajskaknihovnakvary/videos/203704468626703

Dalším skvělým úspěchem byla výtvarná soutěž Nadačního fondu Impuls s názvem „Co oči nevidí“. Žáci měli za úkol nakreslit slunečnici, která je symbolem naděje, světla pro nemocné s roztroušenou sklerózou. Této soutěže se zúčastnila opět třída 6. A a také žákyně 9. třídy Maruška Winklerová, která nakonec získala ocenění poroty, která předá cenu osobně v 2. pololetí školního roku.

Všem zúčastněným ještě jednou gratulujeme a jsme společně zvědaví, do jaké soutěže se zapojíme příště.

Mgr. Adéla Kučová