Šablony II

Druháci v listopadu

Druháci v listopaduDruháci si začátkem listopadu užili zajímavé akce. Hned první den v měsíci měli Halloween, který pořádal žákovský parlament. Na strašidelně vyzdobené chodbě se ozývaly hororové zvuky. Všichni byli v maskách a Honzík v masce mumie vyhrál druhé místo. Druhý den se vydali na farmu Kozodoj, kde viděli koně, oslíky a kravičky. Kdo chtěl, mohl koníka pohladit, vykartáčovat nebo mu rozepnout pokrývku. Další akce se konala v Centru záchranářů.

Program se jmenoval Svět rizik. Skupinky žáků prošly stanoviště jednotlivých záchranných složek a řešily rizika, která je mohou čekat. Ze všech akcí si můžete prohlédnout fotky. Dále jsou fotky z práce ve třídě. Žáci pracují na společných úkolech. To je moc baví. Celá třída namalovala rybník a nalepila vystříhané ryby. Hodně se při tom o rybách dozvěděli. Ve dvojicích se učili o slovech, počítali příklady s přechodem přes desítku a programovali. Zacvičili si v tělocvičně i ve třídě. Nyní pracují na výrobě vánočního stromku, kde budou i fotografie rodin, protože Vánoce to je období, kdy je rodina pohromadě.

Zapsala: Mgr. Hana Matějíčková