Šablony II

Halloween ve Vančurovce

Halloween ve VančurovceDne 1.11.2021 pořádal žákovský parlament ve „Vančurovce“ halloweenský strašidelný rej.

Toho dne dorazili žáci do strašidelně vyzdobené školy. Do svých tříd museli projít okolo reprobedny, ze které se linuly hororové záhrobní zvuky a vytí vlkodlaků, míjeli pavučinu plnou pavouků, svítící dýně, kostlivce a jiné halloweenské ozdoby.
Kdo mohl, byl ustrojen do různých strašidelných úborů. Do těch se oblékli i mnozí zástupci pedagogického sboru.

Bohužel se z důvodu covidové situace nemohla uskutečnit strašidelná stezka ve sklepení školy, ale i tak jsme si myslím tento den společně hezky užili.
Z focení vzešlo mnoho krásných fotek, které přikládáme a všichni jsme se společně těšili na vyhlašování nejlepších masek.
První místo obsadila Nela Racková ze IV.A, na druhém místě se umístil Jan Císař ze II.A a na třetí příčku dosáhl Jaroslav Rajwa ze III.A.
Mezi pedagogy svou maskou nejvíce vynikla Adéla Kučová.
Děkujeme všem za účast a budeme se těšit třeba zase za rok.

Za žákovský parlament koordinátor Iveta Holušková