O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Distanční výuka v PT B za měsíc březen 2021

Distanční výuka v PT B za měsíc březen 2021On-line, on-line výuka,
to je ale odluka.
My se ale nebojíme,
protože se uvidíme.
Kde ? No přece na Teamsu,
třikrát v týdnu už jsme tu.
Děti, děti z PT B,
jsou moc šikovné, né že né.
Na Velikonoce už se těší,
koledu se honem učí.
Vajíčko, slepička i zajíček,
budou zdobit velikonoční košíček.


Děti z PT B se všichni zapojují do distanční výuky. Schází se třikrát týdně na Teamsu a každý den ještě plní zadané domácí úkoly, které jim rodiče ofotí a každý pátek posílají třídní učitelce k nahlédnutí. U dětí, které mají zájem o logopedickou prevenci, probíhá i individuální péče.
Velké poděkování patří rodičům za spolupráci při on-line výuce dětí a za zprostředkování splněných úkolů, které každý týden mají děti zadané. Děti jsou velmi šikovné, učenlivé, umí ovládat počítač při komunikaci s třídní učitelkou, asistentem pedagoga nebo dětmi, spolupracují, zapojují se a plní zadané úkoly při výuce. Poděkování patří také naší paní asistence Kristýnce, která pomáhá při on-line výuce i individuálním vzdělávání dětí. Krásně nám to vše funguje a věřím, že společnými silami to vše zvládneme. To byly zprávičky z naší třídičky a teď už se těšíme na velikonoční prázdniny a Velikonoce, které nám už ťukají na dveře.
Zapsala: Hana Hronová

Distanční výuka v PT B za měsíc březen 2021

Copyright © 2013. All Rights Reserved.