Šablony II

Domestos - Lovci bakterií

Domestos - Lovci bakteriíMáme za sebou úspěšně splněný druhý úkol s názvem „O dezinfekci napřímo, vojensky, bez obalu.“ Spotřeba dezinfekce bude letos vysoká, takže se určitě bude hodit, když bude mít každý žák svou vlastní. Žáci si přinesli z domova vyvařené skleničky s uzávěrem a mohli jsme začít tvořit. Kreativitě se meze nekladly. Každý si vytvořil svoji vlastní barevnou etiketu a tu si pak nalepil na svou skleničku. Na závěr jsem žákům rozlila do sklenic dezinfekci pro jejich vlastní užití.

Během plnění úkolu jsme si zopakovali, jak je důležité mýt si správně ruce, jelikož ani dezinfekce mýdlo a teplou vodu zcela nenahradí. Musím všem lovcům bakterií opět poděkovat za to, s jakým nadšením a odhodláním se opět zapojili do dalšího úkolu.  Lovcům bakterií zdar.

Za všechny lovce bakterií napsala: Veronika Šilingerová.