O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Lovci bakterií

Lovci bakteriíNaše škola se zapojila do projektu Lovci bakterií, která je pod záštitou značky Domestos. Společně s Lovci bakterií v naší škole se zúčastníme v tomto školním roce dalších zábavných a hravých úkolů. Letos se společně naučíme spoustu nových věcí. Když to všechno společně zvládneme, získáme certifikát hygienické školy, aby všichni věděli, že u nás bakterie a viry nemají šanci. Velkou motivací pro nás je možnost výhry rekonstrukce sociálního zázemí v celé škole.

Tak hurá do toho! Spolu s týmem Lovců bakterií za sebou již máme první úkol „Myjeme se jako černá ruka“, kde jsme si vysvětlili, že mytí rukou je základ. Jenže zatraceně složitý základ. Jak zařídit, aby žáci nezapomněli ani na jeden prst nebo nehty? Lovit bakterie je totiž potřeba všude. Některé bakterie se schovávají mezi prsty, jiné máte na bříšku palce a ta nejzákeřnější potvora se obvykle krčí za nehtem malíčku a číhá, koho by nakazila. Ale protože Lovci bakterií se nebojí ani špinavé práce, zkusili si pro změnu ruce pořádně umazat! Bezpečně a didakticky, samozřejmě.
Vypracovala: Veronika Šilingerová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.