O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Jak to bylo v měsíci září v PT B?

Jak to bylo v měsíci září v PT B?Naši milou třídičku,

zdobí krásné obrázky,
protože už chviličku
ťuká podzim za vrátky.

Nový školní rok v přípravné třídě PT B začal pestrým měsícem září. Děti shlédly v naší škole hned dvě divadelní představení na téma podzim, která se jim moc líbila. Zašli jsme se podívat do Mini ZOO, které se nachází v blízkosti naší školy.

Spoustu času jsme využili k pobytu v přírodě a poznávali jsme naše město, pozorovali měnící se přírodu a krásné počasí. Ve třídě jsme se seznámili s pravidly, které je potřeba dodržovat, seznamovali se s novými kamarády a novým prostředím. Také jsme se už naučili první básničky, písničky i různé pohybové hry a tanečky. Zkoušíme správně držet tužku a pastelky, něco nakreslit, poznávat nové věci a také rozvíjet správnou výslovnost. Nezapomínáme si hrát a rozvíjet si svou fantazii i pracovní dovednosti.

Zapsala: Hana Hronová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.