Šablony II

Jak to bylo v měsíci září v PT B?

Jak to bylo v měsíci září v PT B?Naši milou třídičku,

zdobí krásné obrázky,
protože už chviličku
ťuká podzim za vrátky.

Nový školní rok v přípravné třídě PT B začal pestrým měsícem září. Děti shlédly v naší škole hned dvě divadelní představení na téma podzim, která se jim moc líbila. Zašli jsme se podívat do Mini ZOO, které se nachází v blízkosti naší školy.

Spoustu času jsme využili k pobytu v přírodě a poznávali jsme naše město, pozorovali měnící se přírodu a krásné počasí. Ve třídě jsme se seznámili s pravidly, které je potřeba dodržovat, seznamovali se s novými kamarády a novým prostředím. Také jsme se už naučili první básničky, písničky i různé pohybové hry a tanečky. Zkoušíme správně držet tužku a pastelky, něco nakreslit, poznávat nové věci a také rozvíjet správnou výslovnost. Nezapomínáme si hrát a rozvíjet si svou fantazii i pracovní dovednosti.

Zapsala: Hana Hronová