Šablony II

Žena regionu 2020

Žena regionu 2020V Galerii umění se ve středu 2.9.2020 konalo vyhlášení výsledků 11. ročníku soutěže Žena regionu za Karlovarský kraj.
Cílem této soutěže je ukázat světu výjimečné ženy, které dosahují nepřehlédnutelných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu.

Karlovy Vary reprezentovala Mgr. Andrea Zmijová, pedagožka ze ZŠ a SŠ Karlovy Vary, příspěvkové organizace, která byla v této soutěži zařazena mezi deset TOP žen našeho kraje pro tento rok.
A ačkoli nakonec do celostátního kola nepostoupila, byla i tak hvězdou večera.
Obdržela kytici a poděkování z rukou paní primátorky Ing. Andrey Pfeffer Ferklové a pana hejtmana Mgr. Petra Kubise, kteří vyzdvihli její záslužnou práci v oblasti školství.
My všichni, kteří ji známe, víme, kolik dobrého za poslední roky udělala nejen pro žáky naší školy, ale i mnoho lidí okolo sebe a je naší jasnou vítězkou.
Děkujeme tímto Andrejce, že máme možnost mít ji ve škole po svém boku a přikládáme medailonek, který jí soutěží doprovázel.

Žena regionu 2020