O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Pasování předškoláků

Pasování předškolákůSlavnostní a výjimečný den pro děti, jejich paní učitelky a rodiče.
Další předškolní etapu jsme ukončili v prostorách zahrady naší školy v ulici Závodu míru. Sešli jsme se, abychom všichni slavnostně oslavili odchod našich předškoláků do základní školy. Každého předškoláka jsme pasovali na školáka mečem v pokleku. Poté budoucí školáci dostali knížku, dáreček a hodnocení za řádné absolvování přípravné třídy.

Slavnostní odpoledne zahájila svým dojemným proslovem paní ředitelka Mgr. Martina Kheilová a paní zástupkyně Ing.Džamila Kaasová. Celou slavnost moderovala paní učitelka Hana Hronová. Taneční program s dětmi nacvičila paní učitelka Herta Kořánová. Samotného pasování se ochotně ujala paní asistentka Veronika Šilingerová. Děti si spolu se svými učitelkami připily již tradičním dětským šampaňským a následoval nejdojemnější moment celého odpoledne. Tím byl společný slib předškoláků. Pak jsme si všichni společně zazpívali písně Statistika a Kdybych byla vlaštovkou. Na závěr celé slavnosti si mohly děti zasoutěžit a ochutnat občerstvení, které jsme pro ně předem připravili.
Děkujeme za velikou účast na této zahradní akci, za skvělou atmosféru a našim budoucím školákům přejeme, aby na přípravnou třídu vzpomínali jen v dobrém a s láskou. Přejeme si, aby s takovým nadšením chodili i do základní školy. Všem přejeme hodně štěstí, zdraví a v nové etapě svého života hodně úspěchu.
Zpracovala: Herta Kořánová, DiS.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.