Šablony II

Třeťáci dostali vysvědčení

Třeťáci dostali vysvědčeníNetradiční rozdávání vysvědčení zakončilo netradiční školní rok 2019-2020. Když nepočítáme online setkávání přes počítač při učení na dálku, viděli se třeťáci a paní učitelka a paní asistentka po 107 dnech. Předávání vysvědčení proběhlo na školní zahradě. Sešli se všichni žáci a přišli s rodiči a někdo i s prarodiči. Protože jsme při učení v době pandemie neustále komunikovali společně a při výuce byli i rodiče, sblížili jsme se s rodinami mnohem vice a měli jsme z osobního setkání velkou radost.

Kromě vysvědčení dostali žáci i pochvalu za pilné učení doma, knihu na památku, sladkost i hračku a plyšáka. Paní učitelka i paní asistentka dostali hezké květiny i dárečky. Sluníčko pěkně svítilo a všichni byli spokojeni, jak se rozloučení povedlo. Celou akci fotila Adrianky babička, a proto si můžeme prohlédnout hezké fotky. Užijte si krásné prázdniny!!!!!
Zapsala Mgr. Hana Matějíčková