Šablony II

Páťáci sportují rádi

Páťáci sportují rádiKarlovarský kraj se stal na začátku nového roku hostitelem IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020. Ta probíhala ve dnech 19. 01. 2020 - 24. 01. 2020 a její organizátoři připravili v karlovarském hotelu Thermal pro všechny „sportuchtivé“ děti a školáky improvizované sportoviště, tzv. Olympijský dům, plný možností zasoutěžit si, protáhnout se, dozvědět se nové informace o sobě i zdravém životním stylu a získat pěknou odměnu. Proto páťáci neváhali, do Thermalu zavítali a ničeho nelitovali.

Všechna stanoviště si vyzkoušeli, zjistili, do jaké vyskočí výšky, jestli se dokážou hluboko předklonit, zda správně jedí a jak jsou na tom s rovnováhou. Také si zaskákali v pytlích. A nejen oni, vyzkoušela si to i paní učitelka s paní asistentkou. Ale to není všechno. Kromě sportování si kluci i holky vyrobili pěkné připínací ozdobné placky, luštili křížovku, poznávali lesní zvířata a hráli ping – pong nebo automobilové závody. Společně se nasmáli i u hry Twister, často nevěděli, kde mají ruce a kde nohy. Zkrátka si olympijské klání všichni užili. Odměnou byl nám všem dobrý pocit a olympijská čelenka na památku. Sportování nás prostě baví a hýbat se potřebujeme všichni. Zkuste to s námi příště i vy!

Za všechny sportovce a sportovkyně zapsala p. učitelka Zmijová