O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Jaký byl únor v PTB?

Jaký byl únor v PTB?Pracovali, malovali, zpívali,
do tance a pohádek se pouštěli.
Masky jsme si vyrobili,
na masopust radovali.
V měsíci únoru nás v naší škole navštívila strážnice městské policie, která měla společně pro děti z PTA i PTB připravenou pěknou besedu.

Povídala si s dětmi o uniformách, kdo jiný ještě nosí uniformy, co je na její uniformě zajímavého, o její práci a výstroji, kterou si mohly děti prohlédnout, osahat nebo popřípadě vyzkoušet. Při rozhovoru a správných odpovědích byly děti odměněny obrázkem a na závěr omalovánkou. Dále jsme zavítali do městské knihovny, ve které si paní knihovnice povídala s dětmi o masopustu. Pak měly děti možnost si prohlédnout dětské oddělení, půjčit si a prohlížet dětské knihy. Celý měsíc jsme se také věnovali přípravě na školu, velkou pozornost stále věnujeme nápravě špatné výslovnosti, úchopu tužky i grafomotorice a celkovému vzdělávání ze všech oblastí. Děkuji všem dětem, které průběžně nosí do školy suché pečivo pro zvířátka do Mini ZOO, kterou také brzy navštívíme. Nyní se připravujeme na karneval, vyrábíme si masky, máme vyzdobené nástěnky i celou naší chodbu. No a pak už se budeme těšit na odpočinek o jarních prázdninách.
Zpracovala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.