Šablony II

Třeťáci v lednu

Ačkoliv je tento měsíc vysvědčení a ve škole jsme se učili a učili, byl měsíc leden plný akcí a zážitků. I po vánočních prázdninách každé pondělí pokračovala výuka plavání a první týden začal návštěvou Becherovy vily. Tentokrát se výstava „Jeden a půl čtverce“ týkala karlovarského rodáka Jana Pelce – grafického designera, malíře, kreslíře a grafika. Přišla se na nás podívat paní asistentka z první třídy s malým tříměsíčním synem Honzíkem. Ten se na nás stále usmíval a ničeho se nebál.

Byli jsme na besedě v městské knihovně, kde jsme si povídali o lidských vlastnostech a zazpívali písničku. Do MINI ZOO jsme přinesli suché pečivo a mohli jsme se podívat na zvířata. Pohladili jsme si hada, abychom zjistili, že opravdu není slizký. Také proběhl Zájmový den. Kdy nám studenti z lesnické střední školy ve Žluticích připravili zajímavé činnosti na stanovištích. Nakonec jsme dostali pololetní vysvědčení a rozešli se užít si den prázdnin. Byl to měsíc, ve kterém jsme se rozhodně nenudili.
Zapsala: Mgr. Hana Matějíčková