Vánoční zpívání

Vánoční zpíváníKrásné předvánoční dny jsme již poněkolikáté prožívali přípravou na vánoční zpívání koled, pečení cukroví a dobrůtek a výrobou vánočních dárků , které si mohl každý koupit ve stánku za symbolickou cenu.
Konečně nadešel den, kdy jsme se sešli v předvánoční podvečer u naší školy. Krásně nazdobená škola i její okolí, světýlka, stánky s dárky, občerstvením a teplým čajem. Oheň, kde jsme se mohli ohřát i opéci vuřty, dobrá nálada…to vše v nás prohlubovalo pocit štěstí, lásky i očekávání z nadcházejících Vánoc.

Paní ředitelka Mgr. Martina Kheilová spolu s hlavní organizátorkou této letité akce Danielou Bouzovou přivítaly všechny přítomné, poděkovaly všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto večera a zahájily vánoční akci zpíváním koled.
Vánoční zpívání je jednou z mnoha akcí, kde si můžeme užít společné chvíle nejen s žáky naší školy, ale také i s jejich rodiči a všemi, kteří přišli.
Zapsala: Martina Šárová