O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Vánoční zpívání

Vánoční zpíváníKrásné předvánoční dny jsme již poněkolikáté prožívali přípravou na vánoční zpívání koled, pečení cukroví a dobrůtek a výrobou vánočních dárků , které si mohl každý koupit ve stánku za symbolickou cenu.
Konečně nadešel den, kdy jsme se sešli v předvánoční podvečer u naší školy. Krásně nazdobená škola i její okolí, světýlka, stánky s dárky, občerstvením a teplým čajem. Oheň, kde jsme se mohli ohřát i opéci vuřty, dobrá nálada…to vše v nás prohlubovalo pocit štěstí, lásky i očekávání z nadcházejících Vánoc.

Paní ředitelka Mgr. Martina Kheilová spolu s hlavní organizátorkou této letité akce Danielou Bouzovou přivítaly všechny přítomné, poděkovaly všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto večera a zahájily vánoční akci zpíváním koled.
Vánoční zpívání je jednou z mnoha akcí, kde si můžeme užít společné chvíle nejen s žáky naší školy, ale také i s jejich rodiči a všemi, kteří přišli.
Zapsala: Martina Šárová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.