O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Vánoční těšení v PTB

Vánoční těšení v PTBDěti z PTB už koncem listopadu vyráběly spoustu krásných ozdob na vánoční výzdobu. Podíleli se na výzdobě chodby v našem patře i naší třídě. Těšili se na mikulášskou nadílku, až nás navštíví Mikuláš, andílek i čerti. Jedno odpoledne jsme se sešli s rodiči a jejich dětmi společně s PTA u vánočního vyrábění. Bylo to moc pěkné, za vůně a ochutnávky vánoční vánočky od Darinky Braunové si maminky s dětmi vyrobily krásné svícny a jiné vánoční motivy.

Také jsme se připravovali na vánoční besídku pro rodiče. Naučili jsme se spoustu básní, písní i tanečků. Rodičům se besídka moc líbila, děti vyrobily i malá vánoční přáníčka a dáreček pro rodiče. Po besídce čekalo i pro děti malé překvapení pod stromečkem, které si odnesly domů. Společně s PTA jsme navštívili seniory v Domově důchodců ve Staré Roli a předvedli jsme jim také naše vánoční besídky a rozdali malé dárečky. Nezapomněli jsme ani na zvířátka, ke kterým jsme se také vydali s rodiči a dětmi. V sobotu jsme jeli vlakem do Doubí a lesem jsme se vydali směrem na Linhart ke krásné oboře se zvířátky. Celý měsíc jsme si povídali o adventním čase, dovídali se spoustu zajímavého, prohlédli jsme si naše město ve vánoční kráse, zazpívali si u vánočního stromu, pozorovali krásný Betlém a nazdobili stromeček u Mlýnské kolonády. Námětem barevného setkání byly také Vánoce a jejich bezpečnost. Společně s PTA jsme si ukázali některé zvyky, přečetli si a pověděli zajímavosti o Vánocích. Poslední den jsme si zazpívali společně s žáky z VAN vánoční koledy a těšili se na vánoční prázdniny, jejich pohodu a užívání si rodinné vánoční atmosféry.
Zapsala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.