O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

"Ukážeme, co umíme"

Toto je název soutěže, kterou pořádala naše škola. Soutěž se konala 27.listopadu v Lidovém Domě ve Staré Roli. Tohoto "klání" se zúčastnily školy z Chodova, Ostrova a naše škola. Celkem se dostavilo 68 soutěžících se svými doprovody, paními učitelkami a asistentkami. Soutěžilo se ve třech oborech, tanec, zpěv a recitace. Nápadům se meze nekladly. Co vše děti dokáží, sledovala pečlivě tříčlenná porota, která se nestačila divit.

Hodnotit výkony přijela uniformovaná porota. Sešli se tu členové jak policie tak i armády. Výkony byly bodově ohodnoceny a v závěru soutěže oceněny diplomy a cenami. Všem se soutěž líbila, žáci si užili vystoupení na "prknech, co znamenají svět", vytvořila se zdravá soutěživost . Jako třešničkou na dortu se stala zazpívaná píseň od paní ředitelky Martiny Kheilové. Těšíme se na další pokračování soutěže v příštím školním roce. 

Zdeňka Jandlová - organizátorka soutěže

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.