Šablony II

"Ukážeme, co umíme"

Toto je název soutěže, kterou pořádala naše škola. Soutěž se konala 27.listopadu v Lidovém Domě ve Staré Roli. Tohoto "klání" se zúčastnily školy z Chodova, Ostrova a naše škola. Celkem se dostavilo 68 soutěžících se svými doprovody, paními učitelkami a asistentkami. Soutěžilo se ve třech oborech, tanec, zpěv a recitace. Nápadům se meze nekladly. Co vše děti dokáží, sledovala pečlivě tříčlenná porota, která se nestačila divit.

Hodnotit výkony přijela uniformovaná porota. Sešli se tu členové jak policie tak i armády. Výkony byly bodově ohodnoceny a v závěru soutěže oceněny diplomy a cenami. Všem se soutěž líbila, žáci si užili vystoupení na "prknech, co znamenají svět", vytvořila se zdravá soutěživost . Jako třešničkou na dortu se stala zazpívaná píseň od paní ředitelky Martiny Kheilové. Těšíme se na další pokračování soutěže v příštím školním roce.

Zdeňka Jandlová - organizátorka soutěže