Co jsme zažili v měsíci říjnu v PTB

Co jsme zažili v měsíci říjnu v PTBMěsíc říjen v PT B byl opravdu pestrý. Pohádka „Čertí brko“ promítnuta na velkém plátně v KV Aréně se nám moc líbila. Ekofarma v Chebu nám nabídla prohlídku krásných domácích zvířátek, pěstování bylinek, ovoce a zeleniny na zahradě, hry na rozvoj některých smyslů a vyrábění z papíru. Výlet do Chebu se nám líbil. Zajímavá také byla beseda se strážníky Městské policie Karlovy Vary, kde jsme se dozvěděli, jak se správně chovat v silničním provozu a dbát na svoje bezpečí.

Nejkrásnější byly zážitky z odpolední drakiády, na kterou byli pozváni rodiče s dětmi z obou přípravných tříd ze ZAV. Odpoledne jsme si moc užili, draci létali vysoko a počasí nám také přálo. Závěrem děti dostali diplom za účast a sladkou odměnu. I rodiče zapomněli na každodenní shon a chvíli se kochali krásou a zábavou podzimní přírody. Před podzimními prázdninami jsme ještě navštívili zvířátka v Mini ZOO ve Staré Roli, děti jim přinesly suché pečivo, skořápky a piškoty, ty byly pro opičku, aby se na nás jen usmívala. Počasí nám celý měsíc přálo, užívali jsme si barevného podzimu i podzimního sluníčka. A hurá na podzimní prázdniny.
Zapsala: tř. uč. Hana Hronová