O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Vycházka osmáků na Dianu

Vycházka osmáků na DianuPrvní týden školy probíhá na naší škole zpravidla v adaptačním duchu. Jde o to, znovu se dostat do školního - pracovního tempa, připomenout si pravidla třídy i školní řád, povyprávět si o prázdninových zážitcích, seznámit se s novým rozvrhem atp. Abychom si všechny povinnosti trochu zpříjemnili a lépe rozdýchali konec prázdnin , věnovali jsme jeden den v týdnu programu na čerstvém vzduchu.

Ve středu 4. září jsme se vypravili na vycházku směr Diana. Počasí nám přálo, nálada byla vynikající, nemohli jsme si přát víc. Ten den jsme byli prvními cestujícími lanovkou i prvními návštěvníky rozhledny. Pokochali jsme se krásným výhledem, ukázali jsme si, kde v dáli stojí naše škola „Vančurovka“ a kde kdo bydlíme. Cestu zpátky do centra města nám zpestřovala naučná stezka. Díky ní jsme si zopakovali nabyté znalosti z přírodopisu a zeměpisu, připomněli jsme si výtvarnou techniku - frotáž. Ve městě jsme ještě navštívili Mc Donald a dopřáli trochu potěšení i svým chuťovým buňkám. Věřím, že nám tato vycházka prospěla a v následujících dnech se nám podaří zvládat všechny úkoly s větší lehkostí.

Mgr. Lenka Oulovská, třídní učitelka

Copyright © 2013. All Rights Reserved.