Za poznáním do Becherovy vily

Za poznáním do Becherovy vilyV úterý 10. 09. 2019 se třídy III. A a IV. A vydaly do Becherovy vily, kde byl opět připravený program skvělou paní lektorkou.
Program se jmenoval „Kouzla barev“ a žáci se dozvěděli informace týkající se složení barev, chování barev na různých podkladech, kontrastech atd. Dokonce se dívali pod UV světlem, jak se takové barvy mění a chovají, jaké jsou dobře vidět. Také žákům názorně ukázala a vysvětlila, jak například takový bublifuk mění barvy.

Poté si zkusili fixami, pastelkami dle svého výběru bubliny nakreslit. Po pauze, kdy se žáci nasvačili, jsme se šli podívat na výstavu různých malířů. Paní lektorka nás provedla, vše vysvětlila, poukázala na zajímavosti a nezapomněla žáky zapojovat do diskuzí a pozorování.
Program se žákům moc líbil a společně se těšíme na další. Moc děkujeme paní lektorce, která nás po celou dobu provázela a měla s námi trpělivost. Děkujeme!!!
Zapsala: Anna Hnátková, DiS.