Vančurovka má Talent

Vančurovka má TalentDne 25.6. proběhl na naší škole již třetí ročník soutěže Vančurovka má Talent.
Tento rok se zúčastnilo 12 dětí.
Jako první začínala Nikolka Zemancová s disciplínou „Malování obrázku“. Pak přišli na řadu tři zástupci I.A – Jindřiška, Jakub a Lukáš s autorskými básničkami o svých domácích mazlíčcích. Po té zazpívala Karin Šimůnková a jako čtvrtá zatančila Karolína Hlavanová svůj „Tanec války na podporu míru ve světě“.

Následoval zpěv rockera Dominika Srnky a první šestici vystupujících symbolicky uzavřela Lucie Bímová svým zpěvem.
V druhé půli soutěže se předvedl Daniel Kottnauer se „školní hymnou“ Když nemůžeš, tak přidej a jelikož slova písně téměř všichni znají, proměnilo se toto vystoupení v takový malý sborový zpěv.
Pak přišel na řadu moderní tanec Kamily Hrstkové a na úplný závěr nám Milan Drda a Petr Bouz předvedli, jak se správně hraje florbal.
Bylo nám líto, že naše řady kvůli nemoci opustila Kačka Divíšková, která měla připravený zpěv dětské lidové písně.
V porotě tradičně zasedli naši „parlamenťáci“, kteří se snažili vše posuzovat objektivně bez ohledu na to, zda jsou mezi účinkujícícmi spolužáci z jejich třídy.
Svůj talent se nám pokusila předvést i moderátorka celé akce Iveta Holušková, která si přinesla svůj čerstvě zakoupený woodboard, na němž odbalancovala celou svou uvítací řeč 
No a jak to všechno dopadlo? Pořadí prvních třech míst bylo následující:
1. Lucie Bímová
2. Karolína Hlavanová
3. Nikola Zemancová
Ceny však nakonec obdrželi všichni zúčastnění, jelikož do jednoho pilně trénovali a do svých vystoupení dali veškerý svůj um a nadšení.
Celé talentové dopoledne proběhlo ve velmi přátelském duchu a díky skvělému publiku byla v naší malé vančurovské tělocvičně energie skoro jako na velikých jevištích 

Pro Vančurovka News Iveta Holušková 