EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Červen – konec školního roku

Červen – konec školního rokuDěti z přípravné třídy „U žlutého klíče“ se poctivě připravovaly na pasování předškoláků, které proběhlo na naší školní zahradě za pomoci paní učitelky Andrejky Zmijové a paní asistentky Ivetky Holuškové, kterým patří velké poděkování. Dále jsme se těšili ze školního výletu do Prahy.

Tam jsme navštívili Policejní muzeum, které se nám moc líbilo a společně s ostatními třídami z naší ZŠ jsme si dále užili zrcadlové bludiště a těšili se z krásného slunného vydařeného dne, plný zážitků. Krásné žirafy a další zvířátka nás vítala v ZOO v Plzni a velcí dinosauři v Dinoparku. Zájmový den na téma „Co dělat, když…..“ byl zaměřen na naše zdraví, dozvěděli jsme se něco o první pomoci a naší bezpečnosti a na konec jsme si opekli buřty na školní zahradě. Výlet na naší největší rozhlednu Dianu v našem městě se také vydařil a návštěva Motýlího domu nás velmi upoutala. Pěkný zážitek byl i při jízdě lanovkou na Dianu a zpět. Nezapomněli jsme navštívit naposledy v tomto školním roce knihovnu i Mini ZOO. Velmi zajímavá byla exkurze na letišti v Karlových Varech a beseda se strážníky městské policie. Shlédli jsme film pro děti v kině Čas. Seniorům v Domově důchodců jsme zazpívali, zatancovali a rozdali sladké dárečky. V Becherově vile společně s 1. třídou jsme si užili jedinečnou výstavu loutek Zdeňka Podhůrského a dílnu, kde si děti vyrobily malého tučňáka z nafukovacího balónku, který si pak odnesly domů. No a úplným závěrem byl poslední den tohoto školního roku, vzájemné rozloučení i s malým pohoštěním u písničky při kytaře, kterému předcházelo sebehodnocení a hodnocení celé třídy s rozdáním pochval a hodnocení práce za 2. Pololetí. Všem dětem přeji krásné prázdniny, odpočinek, aby nabraly hodně sil pro vstup do 1. třídy základní školy.

Zapsala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.