EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šerpování žáků IX.A

Šerpování žáků IX.ALetošní školní rok byl pro naší třídu velmi pestrý a mohli bychom i říci, že výživný. Během roku se žáci připravovali na přijímací zkoušky a po nich pracovali na svých ročníkových pracích, které poté prezentovali před komisí. Novinkou tohoto roku bylo šerpování „deváťáků“. Sešli jsme se předposlední červnový pátek na zahradě školy, kde jsme za pomoci pana školníka postavili veliký stan a přichystali vše potřebné.

Této akce se zúčastnili nejen vyučující těchto žáků a paní ředitelka s paní zástupkyní, ale samozřejmě byli pozváni rodiče i pan školník. Rodičům děkujeme moc za přichystané dobrůtky, kterými přispěli na náš stůl. Také panu školníkovi patří velký dík, neboť bez jeho pomoci bychom asi místo stanu postavili snad plachetnici…. Akci zahájila paní ředitelka a poté třídní učitel své „ratolesti“ ošerpoval. Nakonec žáci přednesli svoji závěrečnou řeč a v příjemné a dojemné atmosféře jsme se pustili do oslavy. Počasí nám přálo, nechyběl ani tanec ani sport v podobě ping-pongu a dobré nálady bylo na rozdávání.
Zapsala: Martina Šárová – asistent pedagoga 26.6.2019

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.